باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

برای تماس کلیک کنید

شعبه شمال

شعبه غرب

شعبه مرکز

شعبه شرق تهران

باربری سریع
باربری مطمئن
اتوبار غرب تهران
اسباب کشی در تهران
تخفیف باربری
بسته بندی
تعرفه ارزان باربری
جابه جایی حرفه ایی اثاث
تجهیزات پیشرفته باربری

اتوبار غرب تهران و باربری غرب تهران

باربری غرب تهران   در تهران یکی از اتوبار و باربری های فعال در تهران است که فعالیتش را در سال 1386 در تهران و با کسب مجوز های معتبر و رسمی از سازمان ها و نهادهای مربوطه فعالیت خود را شروع کرد ، اتوبار نوین با بکارگیری بهترین خدمات و پرسنل باربری و تجهیزات مناسب توانسته تا به امروز خدمات ویژه ای را به شما عزیزان ارائه دهد.

خدمات باربری ما شامل : باربری ، اتوبار ، بسته بندی ، جا به جایی ، اثاث کشی و بسته بندی اصولی اثاث و کالاهای شرکت ها ، ادارات و منازل شما می باشد . 

اتوبار غرب تهران و باربری غرب تهران از شعبه های فعال در حوزه ارائه خدمات نامبرده شده اتوبار و باربری نوین هستند که به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات و سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشند.

حمل و نقل پیانو
بدون دغدغه باربری

بسته بندی و حمل اثاث و کالاهای سنگین و حساس

یخچال

ساید بای ساید

 بوفه 

مبلمان 

ماشین لباسشویی

چینی

کریستال

ال ای دی

و تمای انواع کالاها و اثاث سنگین توسط اتوبار و باربری غرب تهران قابل جابه جایی می باشد .

کامیون اثاث کشی
کادر فنی باربری

کادر فنی در باربری غرب تهران

ما در نوین بار تهران یک کادر مجهز فنی را تدارک دیده ایم تا در تمام مراحل اثاث کشی و جابه جایی (قبل و بعد از اثاث کشی ) همراه شما باشد تا تمام کارهای فنی خانه و محل شما را انجام دهد .

کادر فنی نوین بار خدماتی همچون :

باز کردن درب ساید بای ساید 

جدا و نصب کردن لوستر و سیستم های روشنایی 

 نصب کلیه وسایل آشپزخانه و فنی 

و …

خدمات اثاث کشی و باربری حرفه ایی در تهران

اتوبار و باربری ما جزو محدود اتوبار و باربری هایی است که در تهران و شهرستان ها آماده ارائه خدمات 24 ساعته در تمام روزهای هفته به صورت تمام وقت می باشد ، این باربری با در اختیار داشتن قویترین ، متخصص ترین پرسنل باربری به همراه تجهیزات به روز اثاث کشی می تواند انواع اثاث و کالاهای شما عزیزان را جابه جا کند . باربری غرب تهران را همیشه به خاطر داشته باشد و با تماس با ما ما را در ارائه خدمات ویژه به مشتریانمان یاری دهید .

بیمه نامه باربری غرب تهران

امروزه بسیاری از خانواده های عزیز که می خواهند اثاث کشی انجام دهند نگران اسیب دیدن اثاث و کالاهای خود در حین حمل و جابه جایی اثاث خود هستند و همواره دغدغه عدم پاسخگویی شرکت ارائه دهنده خدمات را نسبت به اثاث کشی و اسیب دیدن اثاث خود می دانند ، و ما به ان ها کاملا حق می دهیم .

باربری غرب تهران و اتوبار غرب تهران با داشتن قرارداد های بیمه معتبر با شرکت های بیمه ایی معتبر و رسمی در تهران می تواند اثاث و کالاهای شما را بیمه کند و در صورت بروز مشکل و خسارت تمام ان را به مشتری پرداخت کند .

باربری ، اتوبار ، بیمه نامه باربری ، بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران ، باربری در غرب ، اتوبار غرب  ، باربری 

بیمه باربری
مشاوره باربری